- Model: TCGR150-8
- Weight: 0.76kg
- Dim: 155.00mm x 155.00mm x 25.00mm
- SKU: TCGR150-8
- UPC: 6009515833916
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm