- Model: TCGR150-10
- Weight: 0.80kg
- Dim: 155.00mm x 155.00mm x 25.00mm
- SKU: TCGR150-10
- UPC: 6009515833930
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm