- Model: TCDB70300
- Weight: 1.26kg
- Dim: 300.00mm x 306.00mm x 6.00mm
- SKU: TCDB70300
- UPC: 6009675088140
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm