  • Model: TCDB70115
  • Weight: 0.12kg
  • Dim: 178.00mm x 22.00mm x 22.00mm
  • SKU: TCDB70115
  • UPC: 6009675088126
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 247.90
Ex VAT: R 215.57
For 15 or more items, click to quote
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm