  • Model: TCDB20350-6
  • Weight: 1.88kg
  • Dim: 368.00mm x 388.00mm x 12.00mm
  • SKU: TCDB20350-6
  • UPC: 6009515819743
R 2,123.90
Ex VAT: R 1,846.87
For 2 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm