- Model: TCDB20350-4
- Weight: 2.04kg
- Dim: 370.00mm x 220.00mm x 6.00mm
- SKU: TCDB20350-4
- UPC: 6009515819705
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm