  • Model: TCDB20300-1
  • Weight: 1.47kg
  • Dim: 370.00mm x 320.00mm x 7.00mm
  • SKU: TCDB20300-1
  • UPC: 6009515819675
R 1,189.90
Ex VAT: R 1,034.70
For 5 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Hot pressed, long life and segmented.
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm