  • Model: TCDB20115
  • Weight: 0.10kg
  • Dim: 302.00mm x 13.00mm x 13.00mm
  • SKU: TCDB20115
For 15 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm