  • Model: TCDB1210350A
  • Weight: 2.04kg
  • Dim: 405.00mm x 370.00mm x 6.00mm
  • SKU: TCDB1210350A
  • UPC: 6009675086061
R 1,648.90
Ex VAT: R 1,433.83
For 5 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Brazed and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm