  • Model: TCDB10115
  • Weight: 0.12kg
  • Dim: 172.00mm x 13.00mm x 13.00mm
  • SKU: TCDB10115
For 15 or more items, click to quote
Diamond blade
TYPE:
Sintered and continuous
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm