  • Model: TCCS15014-3
  • Weight: 0.11kg
  • Dim: 155.00mm x 155.00mm x 80.00mm
  • SKU: TCCS15014-3
Pattern: Standard
Density: Soft
Colour: Black
Diameter: Ø150mm