  • Model: TCBP115-2
  • Weight: 0.08kg
  • Dim: 160.00mm x 115.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCBP115-2
  • UPC: 6009515825263
  • Availability: Available
  • Lead Time: 7-9 working days
R 102.90
Ex VAT: R 89.48
For 15 or more items, click to quote
Backing pad for angle grinder
Backing pad to be used with an angle grinder with M14 thread.
DIA: 115mm