  • Model: TC180117-2
  • Weight: 1.65kg
  • Dim: 225.00mm x 125.00mm x 125.00mm
  • SKU: TC180117-2
  • UPC: 6009515808228
R 1,378.90
Ex VAT: R 1,199.04
For 5 or more items, click to quote
Dry Cut Diamond Core Drill
Core diameter: Ø117mm
Depth: 170mm