  • Model: T PZ02150C
  • Weight: 0.04kg
  • Dim: 32.00mm x 144.00mm x 144.00mm
  • SKU: T PZ02150C
For 15 or more items, click to quote
Pozidrive bit
Pozidrive Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length:
150mm
Packaging: Carded 1
Application:
The shank is compatible with the Snap-it! quick change connectors:
  • TZ AC33A - Snap-it! Quick change connector
  • TZ AC33B - Snap-it! Quick change connector
Carded sizes available:
25mm (Carded 2):