  • Model: RTMC31100
  • Weight: 80.20g
  • Dim: 15.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RTMC31100
  • UPC: 6005721002627
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 271.90
Ex VAT: R 236.43
For 15 or more items, click to quote
11.00MM TURBO METAL CARDED