  • Model: RTMC30700
  • Weight: 29.20g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RTMC30700
  • UPC: 6005721003136
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 126.90
Ex VAT: R 110.35
For 15 or more items, click to quote
7.00MM TURBO METAL CARDED