  • Model: RTMC30500
  • Weight: 14.20g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RTMC30500
  • UPC: 6005721003099
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 71.90
Ex VAT: R 62.52
For 15 or more items, click to quote
5.00MM TURBO METAL CARDED