- Model: RFDS180P80
- Weight: 1,807.20g
- Dim: 85.00mm x 180.00mm x 180.00mm
- SKU: RFDS180P80
- UPC: 6005721108183
R 96.90
Ex VAT: R 84.26
For 15 or more items, click to quote
180mm p80 flap disc Zirconium /ea