  • Model: RFDAO115P80
  • Weight: 71.80g
  • Dim: 11.00mm x 114.00mm x 114.00mm
  • SKU: RFDAO115P80
  • UPC: 6005721006205
For 15 or more items, click to quote
115mm p80 flap disc standard /ea