  • Model: RFDAO115P60
  • Weight: 788.00g
  • Dim: 86.00mm x 115.00mm x 115.00mm
  • SKU: RFDAO115P60
  • UPC: 6005721006199
For 15 or more items, click to quote
115mm p60 flap disc standard /ea