  • Model: RFDAO115P40
  • Weight: 782.40g
  • Dim: 90.00mm x 115.00mm x 115.00mm
  • SKU: RFDAO115P40
  • UPC: 6005721006182
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 26.90
Ex VAT: R 23.39
For 15 or more items, click to quote
115mm p40 flap disc standard /ea