  • Model: RF-WS4025-10
  • Weight: 23.00g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 118.00mm
  • SKU: RF-WS4025-10
  • UPC: 6005721108541
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Wood Screw Steel 4x25mm (10)