  • Model: RF-WS4020-10
  • Weight: 20.40g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-WS4020-10
  • UPC: 6005721068197
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Wood Screw Steel 4x20mm (10)