  • Model: RF-STWGN10-5
  • Weight: 69.80g
  • Dim: 17.00mm x 75.00mm x 122.00mm
  • SKU: RF-STWGN10-5
For 15 or more items, click to quote
Stainless Steel Wing Nut 10mm (5)