- Model: RF-ST4025-10
- Weight: 23.60g
- Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
- SKU: RF-ST4025-10
- UPC: 6005721066148
R 10.90
Ex VAT: R 9.48
For 15 or more items, click to quote
Self Tapping Screw Pan Combi 4x25mm (10)