  • Model: RF-SQH40-100
  • Weight: 53.60g
  • Dim: 10.00mm x 149.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-SQH40-100
  • UPC: 6005721065691
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 223.90
Ex VAT: R 194.70
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Square 40mm (100)