  • Model: RF-SQH30-10
  • Weight: 37.40g
  • Dim: 14.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-SQH30-10
  • UPC: 6005721065660
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 21.90
Ex VAT: R 19.04
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Square 30mm (10)