  • Model: RF-SQH30-100
  • Weight: 369.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 95.00mm
  • SKU: RF-SQH30-100
  • UPC: 6005721065677
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 184.90
Ex VAT: R 160.78
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Square 30mm (100)