  • Model: RF-SQH25-10
  • Weight: 20.20g
  • Dim: 11.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-SQH25-10
  • UPC: 6005721065646
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 20.90
Ex VAT: R 18.17
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Square 25mm (10)