  • Model: RF-SQH25-100
  • Weight: 19.40g
  • Dim: 7.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-SQH25-100
  • UPC: 6005721065653
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 174.90
Ex VAT: R 152.09
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Square 25mm (100)