  • Model: RF-SQH19-10
  • Weight: 17.20g
  • Dim: 8.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-SQH19-10
  • UPC: 6005721065622
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 10.90
Ex VAT: R 9.48
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Square 19mm (10)