  • Model: RF-SQH12-10
  • Weight: 11.20g
  • Dim: 6.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-SQH12-10
  • UPC: 6005721065608
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Cup Hook Square 12mm (10)