- Model: RF-SPW16-10
- Weight: 89.20g
- Dim: 12.00mm x 149.00mm x 120.00mm
- SKU: RF-SPW16-10
- UPC: 6005721065363
R 19.90
Ex VAT: R 17.30
For 15 or more items, click to quote
Spring Washer Zinc Plated 16mm (10)