  • Model: RF-SEBZ85-2
  • Weight: 42.80g
  • Dim: 6.00mm x 150.00mm x 123.00mm
  • SKU: RF-SEBZ85-2
  • UPC: 6005721009183
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 23.90
Ex VAT: R 20.78
For 15 or more items, click to quote
Screw Eye Zinc Plated 85mm (2)