  • Model: RF-SEB60-5
  • Weight: 57.60g
  • Dim: 9.00mm x 149.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-SEB60-5
  • UPC: 6005721065004
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 20.90
Ex VAT: R 18.17
For 15 or more items, click to quote
Screw Eye Yellow Passivated 60mm (5)