  • Model: RF-SEB50-5
  • Weight: 30.60g
  • Dim: 8.00mm x 75.00mm x 121.00mm
  • SKU: RF-SEB50-5
  • UPC: 6005721064991
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 19.90
Ex VAT: R 17.30
For 15 or more items, click to quote
Screw Eye Yellow Passivated 50mm (5)