  • Model: RF-SEB45-5
  • Weight: 30.40g
  • Dim: 9.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-SEB45-5
  • UPC: 6005721064984
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 18.90
Ex VAT: R 16.43
For 15 or more items, click to quote
Screw Eye Yellow Passivated 45mm (5)