  • Model: RF-SEB35-5
  • Weight: 14.40g
  • Dim: 7.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-SEB35-5
  • UPC: 6005721064960
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 9.90
Ex VAT: R 8.61
For 15 or more items, click to quote
Screw Eye Yellow Passivated 35mm (5)