  • Model: RF-SEB18-10
  • Weight: 8.60g
  • Dim: 3.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-SEB18-10
  • UPC: 6005721111060
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 6.90
Ex VAT: R 6.00
For 15 or more items, click to quote
Screw Eye Yellow Passivated 18mm (10)