- Model: RF-SCLN32-500G
- Weight: 539.40g
- Dim: 80.00mm x 80.00mm x 95.00mm
- SKU: RF-SCLN32-500G
- UPC: 6005721120352
R 113.90
Ex VAT: R 99.04
For 15 or more items, click to quote
Semi Clout Nail 32mm (500g)