  • Model: RF-RWN75-200G
  • Weight: 207.60g
  • Dim: 27.00mm x 150.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-RWN75-200G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 75mm (200g)