  • Model: RF-RWN63-50G
  • Weight: 55.40g
  • Dim: 14.00mm x 75.00mm x 119.00mm
  • SKU: RF-RWN63-50G
  • UPC: 6005721064793
R 8.90
Ex VAT: R 7.74
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 63mm (50g)