  • Model: RF-RWN50-50G
  • Weight: 53.40g
  • Dim: 10.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RWN50-50G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 50mm (50g)