  • Model: RF-RWN40-200G
  • Weight: 208.40g
  • Dim: 46.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RWN40-200G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 40mm (200g)