  • Model: RF-RWN32-100G
  • Weight: 103.80g
  • Dim: 37.00mm x 754.00mm x 117.00mm
  • SKU: RF-RWN32-100G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 32mm (100g)