  • Model: RF-RWN25-1KG
  • Weight: 1,076.20g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-RWN25-1KG
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 25mm (1kg)