  • Model: RF-RWN25-100G
  • Weight: 103.20g
  • Dim: 40.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RWN25-100G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 25mm (100g)