  • Model: RF-RWN150-100G
  • Weight: 166.00g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-RWN150-100G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 150mm (100g)