  • Model: RF-RWN125-500G
  • Weight: 521.40g
  • Dim: 80.00mm x 80.00mm x 190.00mm
  • SKU: RF-RWN125-500G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 125mm (500g)