  • Model: RF-RWN125-200G
  • Weight: 221.40g
  • Dim: 12.00mm x 149.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-RWN125-200G
For 15 or more items, click to quote
Round Wire Nail 125mm (200g)